Tagasiside

Annika(28a). Venitasin trennis hüppeliigest mõlemal jalal, kõndida ega seista ei saanud. Arsti sõnul kuluks taastumiseks 3-4 nädalat, tööl aga oli tähtsa projekti üleandmine. Kui sain natukenegi liikuda, kohe toimetasin ennast laserisse. Panime jalgadele ka kinesio teipi. Tulemuseks sain nädala pärast kergelt joosta, ning kokkuvõtteks paranesin kaks korda kiiremini.

Alexander(42a). Naine soovitas pärast tarkusehamba operatsiooni teha laserit. Parim valuvaigisti! Haav paranes ülikiiresti!

Birgit(29a). Hoolitsen oma välimuse eest, ning mulle meeldib proovida uusi kosmeetilisi protseduure. Sõbranna kinkis näohoolduse vautcherit. Protseduur kestis umbes 10 minutid, ning efekt oli kohe peeglist näha: nahk muutus säravamaks ja ühtlasemaks, väikesed kortsud silmaümbruses kadusid ära. Olen muidu proovinud palju erinevaid näohooldusi, aga see avaldas erilist muljet. Mõtlesin paar päeva ja ostsin BYAS Sensation lahendust endale koju. Kodus viskasin ära oma mõttetuid kalleid kreeme ja olen väga rahul oma otsuse üle! Super!

Diana(28a). Soetasin endale prfüümi Floral Yodeyma-st.  Tundsin kohe seda lõhna ära, sest endalgi sarnane (BLV Bvlgari-st). Meeldivaks avastuseks oli see, et uus lõhn püsis peal kauem, kui originaal! Soovitasin emale ja sõbrannale, ka nemad jäid väga rahule enda uute lõhnadega.

Eleen(29a). Mul oli langevarjuhüppest saadud jalaluu murd. Kips põlveni mitu kuud. Hüppeliigese peksed pluss pindluu. Pääsesin opist üle nugade. Füsioteraapia, kargud…jne….Arvasin, et sellest kõigest piisas. Paraku hakkas tunda andma tööd tehes ja ilmamuutuste aegu. Otsustasin laserit proovida. Juba pärast paari sessi ei paistetanud enam jalg üles. Valu kadunud. Teraapiast on möödas ca 8 kuud ja tänaseni on kõik ok. Tänan südamest Vitalazerit.

Ivar(26a). Olen sportlane. Tihti tulevad erinevad hädad, suurema koormuse järel hakkab valutama vasak põlveliiges. Spordiarst soovitas taastusravi ja spetsialisti. Tegin laser- ja vibroakustilisi protseduure, väga hästi aitas valu leevendada. Nüüd pöördun enne võistlusi profilaktika mõistes, vähemalt pool aastat pärast seda ei ole põlvevalu tunda.

Ines(55a). Tahaksin lihtsalt avaldada suurt tänu Teile selle eest, et saan üle pika aja liikuda ilma karguta! Olete tõelised elu päästjad!

Jelena(24a). Mul kord aastas algas angiin. Mandleid ei taha välja lõigata. Sõbranna soovitas teha laserteraapia. Esimesel korral kohe tundsin paremini, valu läks väiksemaks. Käisin mitu korda protseduuris. Paranesin kiiresti. Nüüd poolteist aastat ei ole angiini olnud. Suur aitäh spetsialistile!

Katrin(34a). Minul olid sügavad kortsud otsaesisel, ning proovisin palju erinevaid kreeme, süste ja teisi kosmeetilisi protseduure nende kaotamiseks. Iga naine teab kui kallid need hooldused on ja isegi suure tahtmise korral iga kord ei ole sellist raha välja käia. Lõpuks nägin reklaami ja proovisin BYAS aparaadiga näohooldust. Käisin 3 korda ja nägin kuidas otsaesine muutub aina siledamaks. Sellepeale pidin kohe endale selle lahenduse soetama. See on tõesti viimasepeal tehnika, soovitan.

Liisu(23a). Mõnel inimesel (nagu minulgi) geneetiliselt koguneb tselluliit reitel, ning kooli ja töö kõrvalt trennis käimiseks ei jätku jõudu ja motivatsiooni. Otsustasin proovida salendamist raadiolainetega, sest see olevat absoluutselt valutu ja üks tõhusamaid viise liigsest rasvast vabanemiseks. Käisin mitmeid kordi kuu aja jooksul vastuvõtul, ning juba teisel nädalal märkasin, et „apelsinikoor“ on väiksemaks jäänud, ning reite ümbermõõt vähenes sentimeetri võrra. Jäin täiega rahule, ning kindlasti tahaks omada sellist aparaati kodus. Tean nüüd mille jaoks raha koguda. 🙂

Margus(45a). Operatsioonijärgne haav ei paranenud tükk aega. Soovitati minna laserteraapiasse. Nüüdseks on jäänud käele nähtamatu arm. Soovitan!

Marit(26a). Aastaid pidin menstruaal valude aja veetma hingetult voodis ja tarbima suurtes kogustes valuvaigistit. Lugesin internetist vibroakustilise teraapia kohta, ning panin aja kirja. Ebamugav oli käia praktiliselt iga päev protseduuri tegemas, kuid tulemuseks menstruaal valu tuleb väga leebelt ja vähesel määral, kui üldse tuleb. Valuvaigistit selleks ajaks enam ei pea kasutama.

Natali(30a). See näo aparaat ja kosmeetika on parimad, mida võib praegu leida ja ka endale soetada! Soovitasin sõbrannadele, ning nad on ka väga rahul.

Robert(26a). Tellisin Yodeyma Morfeo lõhna. Pean tunnistama, et see on täpselt samasugune minu endise D&G Pour Homme lõhnaga, ainult et palju soodsam. Seega olen eriti rahul oma ostu üle.